Nadmierna potliwość całego ciała a uraz kręgosłupa

Od kilku lat cierpie na nadpotliwość całego ciała. Głownie w sytuacjach stresowych nawet gdy jest niska temperatura. 5 lat temu uległem wypadkowi samochodowemu po którym doznalem urazu kręgosłupa. Zostałem poddany zabiegowi stabilizacji kręgosłupa implantami. Moj rdzeń nie został uszkodzony. Czy to może mieć wpływ na mój centralny układ nerwowy i w związku z tym wywoływać nadpotliwość? Czy są jakieś leki które hamują nadaktywny układ nerwowy. Szybko się stresuje, często nie mogę spać itd?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nadmierne pocenie się może być wywołane przez różne dolegliwości.Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo by nieprawidłowości w obrębie kręgosłupa były przyczyną występujących objawów. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.