Nadmierna potliwość i szybki metabolizm

zimne poty podczas stresu, potliwość duża w ogóle, szybki metabolizm - genetycznie jestem owszem szczupła, czy jednak mój metabolizm jest normalny, gdy odzywa się po każdym posiłku?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. To pytanie jest mało precyzyjne. Wzmożony metabolizm po posiłku to norma. Nadmierna potliwość może wskazywać na nadczynność tarczycy lub nadmiar kortyzolu.