Nadmierna potliwość u 20-latka

Witam, Mój problem dotyczy nadpotliwości. W cieplejsze dni pocę się cały nawet jak nie wykonuje żadnych czynności. Pocenie dotyczy całego ciała. Przy delikatnym wysiłku, który mnie nie męczy pocenie się wzmaga do tego stopnia, że muszę np ręcznikiem wycierać całą głowę bo jestem tak mokry jakbym spod prysznica wyszedł. mam 23 lata. Ważę 90 kg przy wzroście 178 cm. Proszę o jakieś rady i pomoc bo to jest już nie do zniesienia.

Dzien dobry. Mysle, ze warto zaczac od wizyty u lekarza rodzinnego lub internisty. Warto zrobic wowczas podstawowe badania analityczne krwi. Czasami tak nadmierna potliwosci moze byc zwiazana z chorobami tarczycy.