Nadmierna potliwość u niemowlaka

Witam Mój synek ma skończone 11 mcy i zauważyłam ,że w trakcie ssania lub pucia czy jedzenia poci się Nie tylko główka ale nawet na przedramieniach Jak śpi to serduszko raz wolniej mu bije a jak tylko ruszy rączką to przyspiesza Czytałam ,że pocenie się to może być objaw problemów z serduszkiem Czy to prawda ? I czy objawy które podaję wskazują na to?

Witam. Pocenie się p dziecka podczas karmienia może być wynikiem niektórych wad serca. Dziecko powinno być dokładnie ocenione pod tym kątem przez pediatre.