Nadmierna senność i krwawienie z nosa

Mam 16 lat i jestem dziewczyną .Mam ostatnio bardzo duże problemy .Często jest tak, że kiedy wracam ze szkoły(16.00-16.30 )kładę się spać, wieczorem, kiedy mama mnie obudzi potrafię wstać wziąć gorący prysznic i pójść spać dalej , a kiedy rano wstanę mimo wielu godzin snu jestem nie wyspana .Często jest tak, że rano widzę na poduszce pełno krwi która leci mi z nosa. Lekarz powiedział, że to przez brak witamin i kazał mi brać brakujące witaminy lecz one nie pomagają. dlaczego tak się dzieje?

Witam serdecznie,
Krwawienia z nosa rzeczywiście mogą być spowodowane brakiem witamin, szczególnie witaminy C. częste krwawienia mogły doprowadzić jednak do rozwoju anemii, która jest powodem nadmiernej senności i ciągłego zmęczenia. Myślę że warto sprawdzić morfologię krwi obwodowej oraz ocenić funkcję tarczycy (TSH), gdyż jej niedoczynność również może powodować zespół objawów, który prezentujesz.