Nadmierne pocenie głowy a prawidłowy wynik TSH i cukru

Witam. Od jakiegos juz czasu strasznie poci mi sie glowa. W upalne dni lub przy nawet najmiejszym wysilku. Jest to bardzo krepujace gdy tylko ja w towarzystwie poce sie. Wymiki Tsh i cukier w normie. Jaka to moze byc przyczyna i co moge zrobic by temu zapobiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nadmierne pocenie się może mieć wiele przyczyn. Często także nie udaje się ustalić przyczyny dolegliwości oraz zalecane jest leczenie objawowe. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.