Nadmierne pojawianie się wyprysków skórnych na twarzy, dekolcie i plecach

Mam 19lat. Od jakigoś 13r.z zmagam się z pryszczami na twarzy. Nigdy nie było tego az tak dużo ale jednak były. Teraz nadal mam pryszcze na twarzy ale od 2 lat mam bardzo dużo krostek ropnych na plecach, ramionach, dekolcie,szyi nawet na piersiach. Nigdy nie maiałam az tyle i to w tych miejscach. Trudno się goją. Nie wiem co moze być przyczyną aż takiej zmiany! Prosze o pomoc i nakierowanie czy to moze jakies hormony, uczulenie a moze nietoleancja czegoś.

Proszę udać się na wizytę do dobrego dermatologa. Lekarz dobierze Pani terapię lekową doustną i do smarowania na skórę. Po dokładnym wywiadzie, wykonaniu odpowiednich badań dopiero będzie można wykryć przyczynę ich powstawania.