Nadmierne pragnienie i odczuwalny spadek cukru

Cały czas chce mi się pić. Ogólnie pije sporo a mimo tego to nie wystarcza. Poza tym często zdarza mi się odczuwać spadek cukru wtedy muszę zjeść coś słodkiego. Od pewnego czasu codziennie jem coś słodkiego bo nie mogę wytrzymać. Czy mogę chorować na cukrzycę?

Witam,

Aby stwierdzić cukrzycę nalezy wykonać odpowiednią diagnostykę - wykonać test doustnego obciążenia glukozą 75 g po pierwszej i drugiej godzinie. A najlepiej też udac się do lekarza aby zlecił takie badania.