Nadmierne pragnienie u 22-miesięcznego dziecka a wyniki badań

Witam mój syn 22 miesiące miał robione badania ponieważ strsznie dużo pije odebrałam wyniki i niepokoi mnie kreatynina 27,90 gdzie normy to 71-115 i eGRF jest napisane niewyliczany czyli to też coś złego oznacza ponieważ z boku jest literka L:( bardzo sie martwie a do lekarza mam na za kilka dni dopiero.Bardzo prosze o opinie .Pozdrawiam

Witam Panią,

Warto wcześniej udać się do lekarza i nie czekać na planowany termin wizyty. Przy okazji może Pani wykonać oznaczenie stężenia glukozy we krwi na czczo oraz analizę moczu z oceną ciężaru właściwego (robią to standardowo).

Pozdrawiam serdecznie

Marek Derkac