Nadmierne pragnienie w nocy u 2-latki

Witam. Moja corka (2 latka) ostatni posilek, czyli mleko 210 ml przjmuje kolo 21. Wypija do tego 100ml herbatki. W nocy budzi sie kilka razy i rowniez wola pic, co powoduje, ze co noc bardzo sie moczy. Martwie sie jej zachowaniem. Czy brakuje jej jakis witamin badz jest na cos chora? Dodam, ze w pokoju, w ktorym spi nie jest suche powietrze. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do pediatry. Konieczne jest wykonanie badania profilaktycznego krwi.