Nadmierny kontakt dziewczyny z kuzynem

co mam rozumieć poco moja dziewczyna nonstop chodzi do kuzyna co ini tam robia poco ją tam ciągnie a później jak pytam co robiła to mówi ze nic a jak pytam o czym gadali to tylko mówi ze o byle czym zemna niema tematów nic praktycznie się mnie nie zapyta a jego bez przerwy o cos pyta kim ja jestem dla niej czemu mnie sie nie pyta co mam o tym myślec co pare dni do niego chodzi czy ona mnie zdradza albo robi z nim coś o czym niewiem i niechce mówic jak myślicie pomocy i dziekuje bardzo za odp

Mgr Anna Rossa Psycholog, Katowice

Z 2 pytań, które Pan zadał niestety wynika, że najprawdopodobniej zaangażowanie Pana dziewczyny w związek znacząco spadło i chyba niebardzo wie, jak to zakończyć... Może czeka aż Pan sam się zniechęci i zerwie.
Nie wiem, co robi z kuzynem, nie wiem też, dlaczego nie chce już robić tego z Panem, ale wygląda na to, że zabieganie o nią nie daje rezultatów i Pana starania nie są doceniane. Proszę przemyśleć czy chce się Pan dalej stawiać w pozycji kogoś proszącego i olewanego.

Witam. Trudno powiedzieć, czy pan jest przewrażliwiony i mocno zazdrosny, czy dziewczyna "przegina" i celowo wzbudza zazdrość, czy coś jest między nimi.
Magdalena Brabec