Nadmierny popęd seksualny u 24-latka

Witam. Mam 24 lata, jestem mężczyzną i posiadam nadmierny popęd seksualny. Wykonałem badanie testosteronu, które wykazało przekroczony jego poziom. Chciałbym zbić moje libido tabletkami antyadrogenowymi, jednak obawiam się senności i złego samopoczucia podczas ich przyjmowania. Czy przy tak wysokim testosteronie mogą one nie wystąpić?

Układem hormonalnym zajmują się endokrynolodzy, problemami z seksem seksuolodzy.
W Katowicach jest to dr A.Sipiński oraz Poradnia "Julia".
Pozdrawiam. JW, Poznań.

Witam, ludzie reagują indywidualnie na lekarstwa które zażywają, poza tym przy dokuczliwych objawach ubocznych zawsze można poprosić lekarza o skorygowanie procesu leczenia i dobranie innego leku. Warto po prostu udać się do DOBREGO specjalisty w danej tematyce i otwarcie rozmawiać z lekarzem o oczekiwaniach, obawach i ewentualnych problemach w procesie leczenia.Pozdrawiam