Nadpobudliwość dziecka po lekach wziewnych

chciałabym sie dowiedzieć czy jest możliwe aby po otrzymaniu leków wziewnych na astmę oskrzelowa dziecko stawalo sie nadpobudliwe? córka ma 3 lata do tej pory byla ruchliwym dzieckiem ale teraz stala sie placzliwym bardzo nerwowym boje sie ze zrobi sobie krzywde gdyz uderza głowa o wszystko, od miesiaca przyjmuje 2 rodzaje lekow wziewnych na astmę oskrzelowa po pierwszym zachowuje sie normalnie ale kiedy otrzyma drugi automatycznie staje sie nerwowa.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo negatywnej reakcji na stosowane leki. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Wskazana jest wizyta u specjalisty pediatry.

u niektórych dzieci moga występować podobne objawy, należy poerozmawiać o ewentualnej zmianie leków z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam