Nadpobudliwość seksualna u 34-latka

mam pytanie mam 34 i mam nadpobudliwosc seksualna czyli czesto mi sie chce seksu nie moge usnac dobrze jaka to przyczyna czy to jakies spuznine dojzewanie?

Witam,

Przyczyn może być wiele, a Ty nie podałeś w zasadzie żadnych dodatkowych informacji. Czy coś się ostatnio zmieniło w Twoim pożyciu? Czy zmieniałeś partnerkę/partnera? Zacząłeś brać jakieś leki, zażywać używki, zmieniłeś dietę? Podaj proszę więcej info.

Pozdrawiam

Dzień dobry!

Ludzie różnią się między sobą różnymi cechami, m.in. także poziomem potrzeb seksualnych. Aby stwierdzić, czy Pana pobudliwość seksualna jest objawem zdrowia czy też wiąże się z zaburzeniem - proszę osobiście skonsultować się z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam!