Nadpobudliwość seksulana

ostatnio napisalem ze mam nadpobudliwosc seksualna mam zone od 3 lat powiedzmy ze nam sie uklada w lozku ale kiedys na badaniach stwierdzono ze mialem spuzniony okres dojzewania o 3 lata nie biore zadnych lekow odzywiam sie normalnie czyzby organiz nagle przyspieszyl rozwoj czy co?

Podaje Pan, że z Żoną w sprawach intymnych układa się dobrze,
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com