Nadwrażliwe prącie a stosunek oralny

Witam, mam problem natury urologicznej, mianowicie mam 22 lata, od kilku miesięcy uprawiam z dziewczyną jedynie sex oralny, lecz nie jest on w żadnym wypadku dla mnie przyjemny gdyż mój penis ( główka penisa ) jest strasznie " wrażliwy " na dotyk. Czy taka nadwrażliwość jest normą? da się to jakoś wyleczyć? zmniejszyć wrażliwość?. Obawiam się, że gdy dojedzie do pierwszego stosunku to kontakt penisa z pochwą będę bardzo bolesny i nieprzyjemny.

Dzień dobry.

Z Pańskiego opisu wynika, że być może cierpi Pan na dyspareunię - schorzenie objawiające się bolesnością członka/pochwy podczas stosunku. Przyczyny ww. mogą mieć podłoże organiczne bądź psychiczne.
Sugerowałbym konsultację z seksuologiem.
Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Czy seks oralny jest dla Pana bolesny, nieprzyjemny?
Skąd wrażenie "nadwrażliwości"? W jakich jeszcze sytuacjach zauważa Pan nadwrażliwość, np. podczas noszenia bielizny, uprawiania sportu?
Czy są takie formy aktywności seksualnej (np. masturbacja), w których nie odczuwa Pan nadwrażliwości i wrażenia seksualne są całkowicie przyjemne?

Pozdrawiam!