Nadwrażliwość piersi, grudkowaty śluz i kłujące bóle w podbrzuszu a ryzyko ciąży

Witam, mam 19 lat. Mam dość nieregularne miesiączki, ale wg elektronicznego kalendarzyka owulacja przypadła na 12.12. 13 lub 14 uprawiałam seks oralny, sperma znalazła się u góry brzucha. Wytarłam się dokładnie papierem, leżałam chwilę, wzięłam prysznic. Dzisiaj powinnam dostać miesiączki jednak martwi mnie, że mam jakby powracającą nadwrażliwość piersi, jasny, grudkowaty, lepki ale nie ciągnący się śluz. Kłujące bóle w podbrzuszu. Czy to może być ciąża?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. W opisanym przypadku ryzyko ciąży jest bliskie zero. Należy szukać innej przyczyny opóźnienia się okresu.