Nadżerka - dlaczego ciągle odczuwam nieprzyjemny zapach?

Witam,
mam 24/25 lat, 2 miesiące temu miałam zabieg nadżerki, była zamrażana, po tym zabiegu rozregulowała mi się miesiączka i tak jest do dziś. Mam jednak problem, ponieważ po kąpieli jest wszystko w porządku, jednak jeśli uprawiam seks (mam chłopaka już 5 lat), to czuję nieprzyjemny zapach (ryb, drożdży), nie wiem czemu. Jest to dla mnie nieprzyjemne.
Proszę o poradę (mieszkam obecnie w UK i zabieg był robiony też w UK).

ponad rok temu

Dzień dobry!
Jeśli czuje Pani nieprzyjemny rybi zapach, to najprawdopodobniej ma Pani infekcję bakteryjną. Powinna Pani otrzymać antybiotykoterapię wraz z Pani partnerem.
Z poważaniem