Naevus pigmentosus dermalis

Dzień dobry, proszę o interpretację wyniku: Naevus pigmentosus dermalis. Excisio semicompleta. Czy konieczne jest dalsze leczenie? Dziękuję z góry za odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Znamię barwnikowe skórne. Zmiana wycięta prawie w całości. Jest to zmiana łagodna i nie wymaga dalszego leczenia. Nie ma także potrzeby poszerzania marginesu wycięcia zmiany ze względu na łagodny charakter.