Nagłe gwałtowne krwawienia a biopsja endometrium

Witam ponownie we wczesniejszych postach opisalam dokladnie ze cytologia w normie po 2 latach menopauzy usg 4 razy w pol roku tez w normie i niekontrolowane nagle gwaltowne krwawienia endometrium 2 mm marker ca 125 -7,7. lekarze nie wiedza co jest przyczyna.jestem kompletnie skołowana.prosiłabym o wyjasnienie.

Jedynym pewnym badaniem jest biopsja endometrium.. USG nie jest badaniem ostatecznym.
Przy tego typu dolegliwościach jest OBOWIĄZEK zrobienia biopsji. Szkoda mi pisać w kółko to samo.