Nagły wytrysk preejakulatu kilka sekund przed orgazmem

Czy mozliwy jest nagly wytrysk/wyprysniecie preejakulatu kilka sekund przed orgazmem a po tych paru sekundach odczucie przyjemnosci i wyciek spermy ?

Witaj!
Taka reakcja jest możliwa i całkiem normalna . Wytrysk preejakulatu może być przed i w trakcie orgazmu i jest to Ok. Mężczyzna zmienia się w trakcie swojego życia płciowego a obserwacja seksualności pomaga mu dostrzec zmiany. Dobrze,że się obserwujesz, pozdrawiam.