Najczęstsze objawy wczesnej ciąży

Jakie są typowe objawy ciąży? Tak wiem, że każda może inaczej przechodzić ten stan, ale jakie dolegliwości zazwyczaj mają kobiety w pierwszych trzech miesiącach? Co najczęściej się zdarza?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Najczęściej pojawiające się objawy to oczywiście zatrzymanie okresu, powiększenie biustu, bóle w dole brzucha, zmiana zabarwienia zewnętrznych narządów płciowych oraz ewentualnie plamienia lub nudności i wymioty.