Najlepsze leki na zatrzymanie miesiączki

Witam. Choruje na endometrioze od 6 lat,jakie leki sa najlepsze na zatrzymanie miesiaczki bo brałam juz Qlaire,depo-provere,visanne,orgametril,microgynon,zadne nie działają,nadal krwaiwe, obecnie łykam cyclonamine i exacyl a miesiaczka wciaz jest juz 18 dzien.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty ginekologa. Adekwatnie do aktualnego stanu klinicznego zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.