Najlepszy sposób na wybielanie zębów

Jakie są najlepsze kuracje wybielające u 16 letniej siostry ? Chce jej kupić na urodziny które będzie miała lada moment. Biała perła kuracja 10 dniowa czy z Blend-a-med 3D White Whitestrips paski wybielające ?

Witam. Ja poleciłabym trochę inne preparaty - na pierwszym miejscu Mint Cosmetics Teeth Whitening Kit -w skład zestawu wchodzą żele i nakładki do wybielania na 50 aplikacji, kredka wybielająca zęby na 20 aplikacji, dodatkowe akcesoria i film instruktażowy, niestety zestaw jest stosunkowo drogi. Nieco tańszą alternatywą jest Rio Blue Light Teeth Whitening - zestaw ten składa się z żelu wybielającego i urządzenia emitującego niebieskie światło. Polecę jeszcze - żel wybielający Idol White - tez skuteczny i jeszcze tańszy. Co do pasków wybielających najskuteczniejsze są Blend-a-med White Strips, ich wadą jest to , że mogą powodować nadwrażliwość zębów. Pozdrawiam Krystyna Pikała

Jedyną skuteczną metodą wybielania jest wybielanie w gabinecie lampą. W domu można stosować nakładki ale muszą być one wykonane u stomatologa i precyzyjnie przylegać do zębów aby żel nie drażnił dziąseł. Odradzam wszelkie preparaty dostępne w aptekach i internecie. Szczególnie niebezpiecznie są paski, które przylegają tak samo do zębów jak i dziąseł i mogą powodować ich uszkodzenia.