Napadowe czerwienienie się na twarzy u 18-latka

Witam mam problem a mianowicie kiedy się wstydzę lub patrzy na mnie dziewczyna zaczyna się robić czerwony, da się coś z tym zrobić?

Możesz też sięgnąć po tą książkę:
http://www.psyche.pl/p,pl,110482,terapia+leku+spolecznego+podejscie+poznawczo+-+behawioralne-+podrecznik+cwiczen+klienta.html

To właśnie podręcznik napisany z myślą o osobach, które doświadczają tego typu problemów.

Pozdrawiam!

Dzień Dobry Panu,

Proszę skierować myśli w innym kierunku, bo gdy Pan o tym myśli, to tak dzieje się.
To o czym myślimy, mamy...

Życzę Panu zaakceptowania, a problem zniknie,
Irena Mielnik-Madej