Napady głodu i nieustanne myśli o jedzeniu

Witam mam problem z zaburzeniem odżywiania. Wiele czytałam na ten temat ale zupelnie nie wiem gdzie mam sie zglosic. Miewam wilcze napady glodu i choc wielokrotnie probowalam jesc regularnie 4 do 5 posilkow w odstepach co 3 4 h ale pomimo to caly czas mysle o jedzeniu. Nie wiem czemu tak sie dzieje probowalam sportu niestety bez skutku . Bardzo prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Po pierwsze sugeruję zwrócić się do gastroenterologa lub endokrynologa. Może to być kwestia zaburzeń przewodu pokarmowego lub hormonalnego. Jeżeli oni nie znajdą obiektywnej przyczyny problemu wtedy warto rozważyć skorzystanie z pomocy psychiatry ponieważ może przyczyną są zaburzenia psychiczne.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski