Napady kaszlu po bieganiu u dziecka

moja trzy letnia cureczka po bieganiu lub skakaniu w domu ma napady kaszlu lekarz z przychodni twierdzi ze to nic ma tylko katar po lekowy nie bardzo w to wierze nie dawno cura chorowala na zapalenie oskrzeli okolo miesiaca temu bardzo mnie to niepokoji prosze o porade

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, opisywane objawy mogą się utrzymuwać do miesiąca po zapaleniu oskrzeli, jeżeli jednak mają one charakter przewlekły do konieczny może się okazać kontakt z pediatrą i wykluczenie astmy.