Napady nocne a padaczka

witam mam pytanie dotyczące padaczki. Od kiedy się urodziłem co jakiś czas w nocy wstawałem budziłem się byłem nadpobudliwy byłem z tym u lekarza rodzinnego zawsze dał syropy na uspokojenie. Jak już byłem starszy wszystko co przeżyłem w dzień później w nocy to odreagowywałem byłem u lekarza i stwierdził ze jestem lunatyk i będę brał tabletki i z czasem wszystko się unormuje. Teraz mam 27 lat mam napad nocne wstaje krzyczę gadam i na drugi dzień jestem zmeczony i trzęsą mi si ę ręcę. to padaczka

konsultującego Pana specjalisty że to problem sejmowładztwa( lunatykowanie).

Warto ,aby ktoś kto widział takie zachowanie przedstawił jego opis -ułatwi to

kategoryzacje incydentu.

Przy wątpliwościach należy wykonać zapis eeg najlepiej we śnie.Decyzja należy do

prowadzącego specjalisty neurologa.

Pozdrawiam

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna z wynikami badań i EEG.
Bywają bardzo żywe marzenia senne, zaburzenia lękowe, napadowe zaburzenia świadomości
Rozumiemn, ze nie było typowych napadów padaczkowych?
Jakie leki teraz Pan przyjmuje i jakie wyniki?