Napuchnięcie po lewej stronie pod żebrami

Witam. Od jakiegoś czasu odczuwam jakby napuchnięcie bo to raczej nie ból po lewej stronie pod żebrami. Czasami jest a czasami go nie ma. Im bardziej o nim myślę tym bardziej go odczuwam. Co w ogóle znajduje się w tym miejscu i jaka może być przyczyna? Czy może to być jakiś związek z nerwicą? Do tego często towarzyszą mi mdłości oraz strach. Zdaję się że pomaga sen oraz picie dużej ilości zielonej herbaty czy melisy. Gdy czasami piję alkohol uczucie znika ale pojawia się za jakiś czas.

Wymienione przez Pana sposoby radzenia sobie z tym objawem wskazują na podłoże psychiczne. Alkohol jest bardzo prymitywnym i nieskutecznym ale jednocześnie najstarszym znanym ludzkości "antydepresantem" - cudzysłów jest tutaj bardzo ważny. Proponuje skonsultować się z psychoterapeutą, terapia powinna pomóc zlikwidować źródło problemu skuteczniej i na dłużej niż stosowane przez Pana leczenie objawowe.