Narkotyki a wpływ na płód

witam. czy jesli w momencie mozliwosci zaplodnienia i ciazy odstawione sa zazywane w dosc duzych ilosciach narkotyki, jak amfetamina, beda skutki ich wczesniejszego zazywania miec negatywny wplyw na plod.?

Lek. Tomasz Budlewski

Takiego typu zależności nie można jednoznacznie stwierdzić. Proszę udać się do ginekologa celem stwierdzenia prawdopodobieństwa.