Narośl na gałce ocznej

Witam! Trzy dni temu zaczęłam mieć problem z okiem. Mam 34 lata i nigdy takich problemów nie miałam. Pobolewa mnie oko, mam przekrwione, najczęściej wieczorami. Czuję zmęczenie oczu i najważniejsze - na gałce ocznej powstała mi narośl przezroczysta. Martwi mnie to. Nie wiem co to może być.

Witam!

Przekrwienie i zmęczenie oczu można złagodzić kroplami nawilżającymi, najlepiej bez konserwantów. Jednak aby zróżnicować narośl na gałce ocznej należny udać się do okulisty. Konieczna jest ocena lokalizacji zmiany, charakteru i zawartości i zależności od tego wdrożenie ewentualnego leczenia.

Pozdrawiam serdecznie