Narośl na kości na ręce

co to jest na ręce lewej rośnie taka narosci na kosci i troszke mnie to pobolewa .do jakiego lekarza mam sie udaci

Przyczyn może być wiele. Na podstawie tego wywiadu trudno określić czy narośl, o której mowa dotyczy samej kości czy też tkanek miękkich. Przed rozpoczęciem ewentualnej diagnostyki (np. rtg, usg itp ) sugeruję konsultację u specjalisty ortopedy, który okeśli czy i jakie badania dodatkowe w tym wypadku należy wykonać. Pozdrawiam.