Narośl na łuku podniebiennym

Po lewej stronie migdalka dokladnie na luku podniebiennym mam narosl i jakby babel. Przed tymi objawiami bylam u laryngologa. Mialam badanie za pomoca lusterka, czy lekarz bylby wstanie rozpoznac raka? Czy rozwijajaca sie nieprawdlowosc co to moze byc? Mieszkam w Uk , ciezko dostac sie do specjalistyczy za 2 tyg wizyta nie pogorszy stanu? Czy moze rozwinac sie z tego cos powazniejszego?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana zdecydowanie wymaga bezpośredniej oceny lekarza, najlepiej specjalisty otolaryngologa. Jeśli nie ma Pani możliwości szybciej udać się do specjalisty, lepiej szybciej udać się do GP. Zmiana może mieć charakter infekcyjny, zapalny jak i teoretycznie także nowotworowy. Proszę nie bagatelizować objawów.