Nasilające się bóle podbrzusza, wzdęcia, nudności, ucisk w gardle i biegunki

Od kilku lat mam nasilające się bóle brzucha najbardziej w nadbrzuszu,wzdęcia,nudności, ucisk w gardle i biegunki.tk iusg brzucha ok,kolosk stan zapalny małej intensywn.gastrosk z lekkim przekrwieniem śluzówki.zmęczenie,senność,i słabość jak przed omdleniem,bóle mięśniowo-kost.drżenie w klatce piersiow.rtg serce i płuca ok.ginek ok.objawy się nasilają,lekarz zlec:ca19.9 cea,ca125.elastaza 1.chromogranine a.czy podejrzewa nowotwór?rak trzustki w bliskiej rodzinie.b.się boje,proszę o szczerą odpow

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam. Powyższe dolegliwości są bardzo niespecyficzne i moga być spowodowane wieloma przyczynami (nie tylko chorobami nowotworowymi). Przedstawione przez Panią badania mogą mieć na celu weryfikacje ewentualnego procesu nowotworowego. Jednakże, bez tych wyników oraz dodatkowo dokładnych badań obrazowych nie jest możliwa dokładna weryfikacja ewentualnego procesu rozrostowego. Pozdrawiam!