Natrętne myśli o złych wydarzeniach w przyszłości

Witam,mam problem,nie wiem zxa bardzo jak go opisać,ale spróbuje .. Od dawna meczą mnie jakieś dziwne przeczucia,myśli,że coś się stanie,nic nie moge zrobić,bo myśle,że to nie mamsensu,najbardziej boje się,źe to PRAWDA i niedługo coś mni sie stanie ablo komuś z rodziny,że nigdy nie założe rodziny,i nie spotkam isę z moim chłopakiem,czy to choroba?

za malo danych by odpowidziec.odp na portalu niewiele pomoze, polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza

Witam,
obawy dotyczące przyszłości są powszechne. Jeżeli jednak ma Pani poczucie, że są one nadmiarowe lub zakłócają Pani codzienne funkcjonowanie zalecałabym wizytę u psychologa lub psychoterapeuty. Podczas spotkań będzie Pani miała okazję przeanalizować co takiego wydarzyło się w Pani życiu, że takie myśli zaczęły się pojawiać.
Pozdrawiam.