Natrętne myśli seksualne o partnerze i innej kobiecie

Witam.Nekaja mnie mysli seksulane o moim partnerze i innej kobiecie.Lepszej,ladniejszej,z duzym biustem.Czy mam udac sie do seksuologa?Chodze na terapie indywidualna do psychologa,ale spraw jest za wiele.Mam kompleks malego biustu.Ogladam sie za kobietami,za tym jakie maja nogi,biust.Jest mi bardzo ciezko zyc.I do tego kiedy ja sie ogladam to przyklejam to do partnera,ze on na 100 % zwraca uwage na nie tak samo jak i ja.Mecze sie.Pomocy.

Dzień dobry,

Nie ma takiej potrzeby, żeby miała Pani pójść do seksuologa.
O tym może Pani porozmawiać - jak najbardziej - z psychologiem, u którego się leczy.