Naturalne metody leczenia krótkowidztwa

Jestem krótkowidzem, mam 19 lat. Moja wada jest stosunkowo duża (ok. -4,5 D). Szukam naturalnej metod wyleczenia tej wady, znalazłem tekst o okularach ajurwedyjskich i zastanawiam się co o tej metodzie sądzi nowoczesna medycyna ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Nie ma rzetelnych badań klinicznych wskazujących na skuteczność działania okularów ajurwedyjskich. W korekcji wad wzroku warto zaufać sprawdzonym metodom medycyny konwencjonalnej.