Nawracające bóle brzucha i głowy z bóle ramienia

Witam. W wakacje 2013 miałam nawracające bóle brzucha i głowy jednocześnie, czasami z bólem prawego ramienia. Do tego omdlenia i nudności. Trafiłam na pogotowie z ostrym bólem jelita i biegunką. Miałam gastroskopię, wykryto H.Pyroli. Wyleczone. Obecnie znów mam te same objawy. Nie wiem czy ma to związek ale od grudnia 2013 staw prawego palucha jest siny i boli, przechodzi po lekach i maści. Do tego choruję od czasu do czasu na pęcherz, mam czasami piasek na nerkach, alergie na kurz i astmę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli opisane przez Panią objawy wystąpiły ponownie, oznacza to konieczność ponowienia diagnostyki gastrologicznej. Opisane zasinienie oraz bolesność stawu palucha to objawy, które także powinny być ocenione przez lekarza. Może być to bowiem objaw dny moczanowej. Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się z lekarzem POZ.