Nawracające infekcje a usunięcie trzeciego migdałka u 3-latki

Moja 3 letnia corka ciagle choruje, katar, przeziebienia I czeste zapalenia ucha srodkowego. Tak jak wspomnialam ma 3 latka I wazy tylko 12 kg, nie ma apetytu, bardzo malo je, I dopiero teraz zaczela tak troszeczke mowic. Laryngolog stwierdzil ze ma powiekszony trzeci migdal, I z tad moga byc te wszystkie objawy. Moje pytanie czy nie jest ona za malutka na taki zabieg I czy rzeczywiscie po wycieciu tego migdalka zwiekszy jej sie odpornosc I bedzie mniej chorowac?

Po pierwsze, Twoje dziecko jest znacznie opóźnione w rozwoju umysłowym i somatycznym. Coś się jest nie tak. Nie wiem jak przebiegała Twoja ciąża. Nie wiem na co chorowałaś w czasie ciąży. Nie wiem czy badałaś się w kierunku toksoplazmozy w ciąży i przed ciążą. Zbadaj ją u neurologa dziecięcego, może ma wodogłowie? Zobacz czy nie ma krzywicy? ITD...ITD...uf. Abecadło!