Nawracające infekcje górnych dróg oddechowych u 3-latka

mam 3 letniego synka, przynajmniej 9 razy w ubiegłym roku od wrześnie achorował na krtań, w tym roku już 4, a szerzej mówiąc poszedł do przedszkola, katar (u niego zatkany nos wydzielina bardzo rzadko i ciężko spływa jest gęsta biała, żółta i też zielona), temperatura 38 st. a później zaczyna się po 3 dniach krtań, encorton, nebulizacja z soli, teraz we wrześniu katar i kaszel są nadal, dławi Go katar, wznosi go na wymioty tak dławi go ten katar, kaszel męczący odrywający, leków cała lista.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane, częste infekcje związane są z faktem, że dziecko poszło do przedszkola. Jest to zupełnie naturalne zjawisko związane z faktem, że dziecko znajduje się w grupie innych dzieci, w nowym środowisku. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą.