Nawracające infekcje grzybicze

mam nawracające infekcje grzybiczne , głównie język objawy , które utrzymują sie od paru lat ból brzucha , biegunki objawy które teraz sie nasiliły to świąd skóry ból brzucha przelewanie się tzw. wody w brzuchu i biegunki cały czas w ciągu ostatnich 2 miesięcy zostałem przeleczony mycosytem azitrox i trioxal . brak porawy ,język cały czas biały jakie badania mam wykonać aby jednoznacznie stwierdzić skąd bierze się ta grzybica ? do jakiego lekarza się udać o jakiej specjalności

Proszę wykonać badania ogólne: morfologia z rozmazem, OB, poziom Fe, poziom glikemii na czczo. Powinien Pan również udać się do gastrologa i wykonać podstawową diagnostykę w kierunku celiakii (przeciwciała IgAEmA, przeciwciała przeciw transglutaminazie tkankowej). Proszę również kupić preparat Colostrigen saszetki na stronie www.genactiv.eu i spożywać 1x dziennie na czczo z jogurtem (pod warunkiem, że nie ma Pan alergii na mleko krowie).