Nawracające zajady

Witam, od kilku miesięcy mam problem z zajadami, które co jakiś czas powracają. Co powinnam zrobić, do jakiego lekarza zwrócić się ?
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Objawy wynikają z niedoboru witamin z grupy B. Proponuję zgłosić się do lekarza rodzinnego a jeśli objawy nie będą ustępować mimo leczenia do Poradnii Dermatologicznej.