Nawracające zapalenie stawów i zwyrodnienie stawu kolanowego

Witam !Od kilku lat cierpie na nawracające zapalenie stawów mam zwyrodnienie stawu kolanowego , biodrowego ,mam 27 lat ,okropne bóle głowy , uczucie kołatania serca ,wiecznie jestem zmęczona , mam kłopoty z pamięcią i koncentracją , do tego nadciśnienie tętnicze , zaburzenia miesiączkwania (cykl co 37,38 dni ,liczne skrzepy )i nawracajace infekcje zwłaszcza zatok.Badania ogolne w normie ,wykluczona bolerioza.Internista traktuje mnie jak hipochondryczkę a ja nie mam sił by wstac z łóżka.Dlaczego

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety przyczyn takiego stanu może być wiele. Nie sposób ich wymienić bez wglądu w Pani badania. Konieczna jest ponowna ocena dotychczasowych badań.