Nawracające zmiany skórne u dziecka

Moj syn ma nawracajace zmiany skorne. Sa to swedzace czerwone plamki wystepuja na nozkach stopach i wewnetrznej stronie dloni. Bylismy u pediatry przepisal masci robione z hydrocortizonem pomogly chwilowo. Uzywamy kosmetykow ziaja med seria kuracja dermatologiczna azs. Syn ma sucha skore.

Witam, radzę udać się do dermatologa, który będzie mógł ocenić stan skóry widząc zmiany. Jesli są to wykwity o charakterze pieniążkowatym, czerwone, suche i swędzące może być to atopowe zapalenie skóry, jednak aby w pełni ocenić i zdiagnozować syna, trzeba skonsultować się z lekarzem. Pozdrawiam.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa dziecięcego. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl