Nawracający ból w klatce piersiowej a nerwobóle

Nawracający ból w klatce piersiowej Mam 22 lata i około pół roku temu pojawił się nawracający ból w klatce piersiowej. Ból jest po prawej stronie mostka. Jest tępy, w sumie czuję jakby coś mnie tam gniotło. Miałam robione rtg klatki piersiowej i nic nie wyszło. Badania krwi również w normie a nawet bardzo dobre. Z sercem również bez problemu. Co to może być? Lekarz rodzinny stwierdził że to pewnie nerwobóle. Nie wiem już co mam myśleć i robić. Będę wdzięczna za każdą radę lub wskazówkę.

Witam. Tego typu bóle w klatce piersiowej rzeczywiście bardzo często mają charakter nerwobólu. Jeśli podstawowe badanie nie wykazały nieprawidłowości raczej nie ma Pani powodów do niepokoju. Warto jednak zastanowić się czy dolegliwości nie nasiliły się w związku ze zwiększonym napięciem emocjonalnym i zasięgnąć ewentualnej pomocy psychologa.

Jeśli to nerwoból międzyżebrowy powinna Pani otrzymać odpowiednie leki, proszę pójść do neurologa, na pewno zaordynuje odpowiednie leczenie. Leki są na receptę.....czasami zaleca się również zastrzyki z Witamin z grupy B ( Milgamma ).
pozdrawiam