Nawracający ból w prawej pachwinie

Od 4, może 5 lat czuję ból w prawej pachwinie, któremu towarzyszy straszne uczucie gorąca w tym miejscu, raczej drętwienie uda i ból biodra. Do tego jakiś czas temu wyczułam guzek, który pod palcami się przesuwa, ale nie jest on w pachwinie, tylko bardziej w okolicach wzgórka łonowego, z prawej strony. Ale nieraz jest większe zgrubienie w tym miejscu. Ból ten nie jest codziennie i przez cały czas, tylko są przerwy na kilka dni i znowu wraca. I tak od tylu lat. Mama 20 lat.
KOBIETA ponad rok temu

Witam,

opisane dolegliwości wynikają najprawdopodobniej ze schorzeń stawowo-kostnych kręgosłupa czy też stawu biodrowego. Trudno mi odnieść się do opisywanej, wyczuwalnej zmiany, nie mogąc Pani zbadać. Może to być węzeł chłonny, bądź raczej jakaś zmiana łagodna typu tłuszczak. Ale to tylko przypuszczenia. Aby upewnić się, należy zgłosić się do lekarza rodzinnego, który zbierze wywiad, zbada Panią i pokieruje dalszą diagnostyką.

Pozdrawiam.