Nawracający obrzęk pochwy

Puchniecie pochwy.Pisze do was po raz 2,od 1,5 roku co jakis czas puchnie mi pochwa, mam uczucie bulki miedzy nogami,kilku ginekologow badajacych mnie nic nie stwierdzilo,pochwa bez bakterii,zapalenia,nic,czysto.gdzie dalej moge szukac pomocy,co moze powodowac puchniecie pochwy,alergii brak,puchnie do takiego stopnia ze ciezko jest mi oddac mocz.Badania urologiczne nic nie wykazaly,wszystko ok.cewnikowany pecherz,usg,ok.Proktologiczne badanie tez ok?Moze rezonans magnetyczny cos pokaze?Pomocy

Wielce Szanowna Pani ! Jeżeli rodziła Pani drogami natury duże dzieci lub /i ma Pani pracę, gdzie jest duży wysiłek fizyczny, to może być zaburzenie statyki narządu rodnego, stąd mogą być te objawy. Z wyrazami szacunku Marek Bulsa