Negatywne testy ciążowe a różowe plamienia

Witam, Dwa tygodnie temu miałam jednorazowe różowe plamienie, które przemieniło się w brązowe plamienie. Wykonałam już dwa testy ciążowe, które wyszły negatywne. Lekarza mam umówionego dopiero za 3 tygodnie. Czy powinnam jednak się udać wcześniej do lekarza?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli plamienie ustąpiło to nie ma konieczności wcześniejszej wizyty.