Negatywne wyniki elektronicznych testów ciążowych

Witam, czy test ciazowy mógł wyjść negatywny w podejrzeniu 11-12 tygodniowej ciazy ?? Dodam, ze to jeden z trzech testów po stosunku od tamtego czasu . Wszystkie elektroniczne i wszystkie negatywne..

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Właściwie nie ma takiej możliwości, by test ciążowy był negatywny w ciąży 11-12 tygodniowej. Bez wątpienia może Pani zatem wykluczyć ciążę - nie ma powodów do niepokoju.