Negatywne wyniki testów ciążowych i ciemne plamienie po pettingu

czy to ciaza ?ocieralismy sie z chlopakiem i dwa tygodnie po tym dostalam okresu ale jakiegos ciemnego i skapszego niz zawsze . zrobilam test i wyszedl negatywnie . za tydzien zrobilam nastepnym i wynik tez negatywny i za kolejny tydzien tez zrobilam i tez negatywny . pod koniec wrzesniaw dniu planowanej dostalam já , przez 3 dni byla normalna ale pod koniec tez taka ciemna tydzien po okresie lub wiecej zrobialam jeszcze jeden test i tez negatywny . ale martwi mnie ze mam powiekszony brzuch
ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z opisu wynika że nie jest Pani w ciąży. Jeżeli krwawienia budzą Pani niepokój to proszę udać się do ginekologa.